Eidamas 89 metus ketvirtadienį mirė pirmasis Lietuvos monetų kalyklos direktorius Viktoras Miltakis, BNS pranešė jo anūkas Karolis Žukas. Netrukus Palangos meras Šarūnas Vaitkus pareiškė užuojautą dėl skaudžios netekties.
Monetų kalyklai V. Miltakis vadovavo nuo 1990 metų, kai ji buvo įsteigta, iki 2002-ųjų, buvo vienas jos atkūrimo iniciatorių.
V. Miltakis gimė 1938 metų sausio 5 dieną Tauragėje.
„Šiandien vidurvasario saulę aptemdė liūdna žinia – netekome Arūno Šateikos – šviesaus, išmintingo ir nepaprastai nuoširdaus žmogaus, politinio kalinio, gido, tikro Palangos mylėtojo.
Atsisveikiname su žmogumi, kuris Palangą pažinojo kone iki menkiausios detalės ir savo meile mūsų miestui dosniai dalijosi su kiekvienu. Jo pasakojimai buvo ne tik faktų kupinos ekskursijos – tai buvo gyvos istorijos, perteiktos su išskirtine šiluma, pagarba ir meile savo kraštui. Arūnas mokėjo parodyti Palangą tokią, kokią ją matė pats – gyvą, savitą ir brangią.
Atsiminsime jo šypseną, nuoširdų bendravimą, įdomius pasakojimus jo nuostabią žemaitišką šneką ir neišsenkančią meilę žmonėms bei Palangai. Jo paliktas pėdsakas išliks ne tik miesto istorijoje, bet ir visų jį pažinojusių širdyse.
Nuoširdžiai užjaučiu Arūno Šateikos artimuosius, bičiulius ir visus, kuriems teko laimė jį pažinti. Tegul šviesus Arūno atminimas gyvena mūsų prisiminimuose ir pasakojimuose apie žmogų, kuris visą širdį buvo atidavęs Palangai
Atsisveikinimas su A. Šateiką sekmadienį nuo 13 val. Palangos laidojimo namuose. Pirmadienį 13 val. laidotuvės Palangos kapinėse“, – rašė Palangos meras.
Kviečiame atrasti naują tv3.lt turinį! Nuo šiol portale jūsų laukia ne tik kasdien nauji testai, bet ir kryžiažodžiai – išbandykite savo žinias, spręskite ir smagiai praleiskite laiką.













Comments (0)